0541 976 4558 - bilgi@rosidasanat.com
Hakkımızda
İŞİMİZ

Duvar resmini markalaşmış isimlerden yön bulma işaretlerine ve grafiklerine kadar her türlü alanda göz alıcı ve ilham verici görsel ifadeler ve mesajlar kullanıyoruz. Duvar resmi işinde yaratıcı bir netlik ve sadelik, bizim başarımız.


Duvar resimlerimizi yaparken tasarımda mükemmeliyetin peşindeyiz ve müşterilerimize duvar resmi hizmeti sunmak için gerekli kişisel adanmışlığa ve yenilik yaratmak için güçlü bir tutkuya sahibiz. Duvar resimlerimizi yaparken işbirlikçi ve kusursuz yaklaşımımız, duvar resmi basit adımlardan oluşan süreçler ile görsellikten gerçekliğe doğru geçiş sağlamaktadır.

  

NE YAPIYORUZ

Concept iç tasarım, duvar resmi, ressamlık, grafik ve markalama, öneri ve uygulama alanlarında uzmanlaşmış  duvar resmi işinde ülke genelinde kurumlar ve özel sektörlerce tercih edilen bir ekibiz.

  

ÇALIŞMALARIMIZ

Çağdaş yaşama yönelik yaratıcı duvar resmi tasarım çözüm lerimizden oluşan gözde projelerimize hoş geldiniz. Burada, insanların yaşamlarına ve yaşam biçimlerine hizmet eden ve onlarla bir bütünlük kuran en iyi çalışmalarımızdan duvar resimlerinin bir kısmını görebilirsiniz. Duvar resmi konusunda kültürel sınırları aşarak doğu ve batı arasında sorunsuz bir şekilde geçiş yapıyor, amacına uygun ve unutulmaz   duvar resimleri çiziyoruz. Kurumsal projelerde ya da özel sektör projelerinde, resim sanatı, konsept'in eşi benzeri görülmemiş bir şekilde ifade edilmesine kadar her alanda başarılı bir tasarım hizmeti sunuyoruz. Bu bizim görsel kanıtımız.

  

SANATSAL TASARIM

Tam anlamıyla ilgi çekici ve samimi sanatsal duvar  resimleri tasarlıyoruz. Bu mekânlar benzersiz ve en iyi biçimde kullanılacak şekilde tasarlanmış olup, müşterimizin vizyonunu ve hedefini yansıtacak şekilde tarz ve işlevin sınırlarını zorluyor. Markalaşmış ortamlar, bizim tutkumuz.

  

RESİM VE GRAFİK SANATI

Markalaşmış isimlerden yön bulma işaretlerine ve grafiklerine kadar her türlü alanda göz alıcı ve ilham verici görsel ifadeler ve mesajları duvar resimleriyle işliyoruz. Duvar resimlerinde yaratıcı bir netlik ve sadelik, bizim başarımız.

  
Dosyalar

ROSİDA SANAT

FİRMA TANITIM KATALOĞU
Tanıtım kataloğumuz indirebilirsiniz.

ROSİDA SANAT  - CONCEPT & DESIGN
SANATSAL DUVAR RESMİ BOYAMA
Dereağzı Mah. Buğday Sk.  Aryuva Sitesi 14A İç Kapı No: 1 Beylikdüzü - İstanbul / Türkiye

Veysel Algür - 0541 976 4558 / Çağrı Tunç - 05423781742
bilgi@rosidasanat.com
WhatsApp'tan Bize Yazın